Založili jste si novou doménu a potřebujete na ní nahrat nějaké ty uživatele? Zajímají vás pojmy jako SEO a pagerank? Pojďme se spolu podívat na některé méně známé nástroje pro tyto činosti :)

Prvním a určitě zcela zásadním krokem musí být zapnutí SEO pro naší novou doménu. Bez zapnutého SEO nemůžeme čekat žádnou návštěvnost.

vypnuté SEO

Navštivme tedy spolu doménu http://www.zapnout-seo.cz/ a učinme zásadní pokrok v optimalizaci spolu.

zapnuté SEO

SEO máme tedy v pořádku, teď by se hodil nějaký ten PageRank, když máme nízký PageRank, každý na nás kouká z vysoka a už tuplem na nás odkazem neukáže. Získat PageRank trvá dlouho. Co nějaký někde tak trochu ukrást? Ještě že je tu služba http://cybersquatting.cz/gpr_zlodej/index.php která nám s tím pomůže. Stačí si najít toho správného konkurenta, kterému uškodíme, sebereme mu PageRank a necháme si ho pro sebe. A nebuďte tak hamižní, pomozte i autorovi nástroje, trochu nakraďte jinde a nechte to pro něj, na provoz…

Ze stránky www.google.com bylo úspěšně ukradeno několik page ranků. Jelikož, ale nebylo určeno místo doručení, tak je robot použije na úplatky pro úředníky.

Každý kdo rozumí vyhledavačům Vám poví, že stránka musí být validní, bez toho to nejde, hloupé vyhledavače ji pak nedovedou přečíst. Služby validátoru najdete na adrese http://validator.w3.org/

Příklady táhnou, tak tady máte jeden, který je zcela validní, to se vidí málokdy:

validator je prima

http://kesolim.sweb.cz/validator_je_prima/

google nevalidní web

Vždyť ani samotný velký google není bez chyb

Pokud jste došli až sem, je jasné že veci rozumíte a vaše grafy návštěvnosti budou mít už navždy jen stoupající tendence, tak jako má každý správný manažerský graf.

rostoucí graf

Za výborné čtení a humor děkuji těmto webům:
http://www.zapnout-seo.cz/
http://kesolim.sweb.cz/validator_je_prima/
http://cybersquatting.cz/gpr_zlodej/index.php