Dlouho jsem v Plzni a okolí nemohl narazit na někoho spolehlivého, kdo mi bude přezouvat a vyvažovat pneu na auto nebo motorku. Až jsem na doporučení zajel do Tlučné k panu Jelínkovi. Od té doby už nejezdím nikam jinam.

Především poctivě odvedená práce

Přezutí pneu na mou Fronteru věnoval zhruba dvě hodiny. Nové pneumatiky sehnal za cenu lepší, než já na internetu. S každou drobností si dal záležet, i když byla kola zarezlá a nebyla to jednoduchá práce. Cena za práci a materiál pro přezutí tak pěkná, že jsem vyvalil oči.

Kolegyni doporučil, sehnal za super cenu a přezul Micheliny na Fiestu. Pomohl vybrat takové zimní pneu, které přežijí i provoz v létě bez nutnosti přehazovat auto na letní a zimní (nízký nájezd kilometrů, krátké trasy bez dálnic, proto takový kompromis). 

Na přítelkyně autě nám zalepil kolo i když jsem volal v pátek večer a práce tam měl až nad hlavu. Vzal nás hned a za pár minut jsme odjížděli s opravenou pneu.

Nakonec, před pár dny nám vyvážil všechna kola na corse a  opravil rezervu. Opět za super cenu. 

Pokaždé perfektní jednání, spoleh na domluvený čas, precizně odvedená práce a dobrá cena. Díky a rád doporučím každému, kdo hledá pneuservis v Plzni a okolí. Rozhodně stojí za to ten kousek do Tlučné dojet.

Kontakt

Aleš Jelínek

Hlavní 181, 330 26, Tlučná (Zobrazit na mapě)

Telefon: +420 377 932 465

Hlavní 181%2C 330 26 Tlučná%2C Česká republika

Fotky

Několik fotek našich aut, na kterých jsme si v pneuservisu nechali měnit a opravovat pneu.

frontera - BFGoodrich All-Terrain frontera - BFGoodrich All-Terrainfrontera opel corsa

 

Článek patří do sekce spokojený zákazník, kde se snažím poukázat na řemeslníky a firmy, se kterými jsem byl velmi spokojen a rád je doporučím dál.