Zhruba před rokem se domluvil vodafone s Českými drahami a držitelům inkarty poskytl slevu ve výši 75% na tarify nabito 119 a 350. Akce stále platí, tak pokud máte zájem ušetřit za tarif, přečtěte si, jak na to.

1) Pořízení inkarty

Inkartu si můžete pořídit na informacích ČD nebo online v jejich eshopu. Přímá adresa pro nákup karty je https://www.cd.cz/eshop/inkarta/intro.aspx

IN karta Českých drah

Karta se nedá pořídit samostatně, musíte si vybrat aplikaci, která na ní bude nahrána. Do 26 let zvolte aplikaci IN 25, nad 26 let vyberte IN 25 Start. Jaký je rozdíl mezi typy nevím a doporučuji zjistit u ČD, pokud vás sleva na jízdenky zajímá. Nám jde ale hlavně o to získat kartu. Nejlevnější varianta vyjde v obou případech na 150Kč. 

K zakoupené aplikaci (slevě) získáte novou In-kartu jako nosič aplikací zdarma! Platnost nové In-karty: 6 let

Dál vás systém vyzve k zadání fotky a nakonec i zaplacení platební kartou po internetu. Pokud je to problém, mělo by jít kartu získat i vyplněním papírového formuláře na informacích ČD.

Výroba karty trvá zhruba měsíc. Poté je k vyzvednutí na nádraží, které si zvolíte v objednávce.

Až budete mít fyzicky kartu v ruce, mužeme pokračovat dál, k vyžádání slevy u vodafone.

2) Objednávka výhodného tarifu u vodafone

Teď už máme číslo karty, můžeme tedy pokračovat na webu vodafone: www.cdbonus.vodafone.cz

Vstup do objednávky výhodného tarifu vodafone

Vyplníme jméno, příjmení a číslo in-karty. 

V dalším kroku už je na výběr ze dvou telefonních tarifů a několika balíčků internetu. Tarify jsou původní nabito 119 a nabito 350. Po slevě 75% vyjdou na 30Kč případně 88Kč. Za 30Kč tak získáte hovory a SMS v hodnotě 119Kč, za 88Kč hovory a SMS v hodnotě 350Kč. Pro detailní informace si prosím rozklikněte obrázek níže.

Slevy na tarify nabito 119 a 350

(klikněte na obrázek pro zvětšení)

 

Na internetové balíčky je sleva 25%. Nabízené jsou tři varianty s řadou podvariant:

Internet v notebooku

Vodafone internet v notebooku

(klikněte na obrázek pro zvětšení)

Internet v mobilu

Vodafone internet v mobilu

(klikněte na obrázek pro zvětšení)

Internet v tabletu

Vodafone internet v tabletu

(klikněte na obrázek pro zvětšení)

3) Dokončení objednávky

Po tom, co navolíte, zda chcete své číslo k vodafonu přenést, změnit stávající tarif nebo pořídit zcela nový, vyberete tarify a balíčky, zbývá objednávku doplnit o kontaktní údaje a odeslat.

Vodafone - dokončení objednávky

Po vyplnění kontakních údajů a odeslání budete do několika dní kontaktováni operátorem. Potvrdí si pravdivost údajů, zájem o služby a aktivuje vám tarif. Přesný postup je na obrázku níže.

Vodafone - co se stane po odeslání objednávky

(klikněte na obrázek pro zvětšení)

4) Telefonické ověření

Po dokončení všech kroků na internetu bude do několika málo dní volat člověk od Vodafonu, ověří, že jste o akci požádali vy sami a platí to, co jste odklikali. Pak už by nemělo nic bránit tomu převést váš současný tarif na nový. Převod by měl proběhnout automaticky v podstatě hned a platba za původní paušál se rozdělí poměrnou částí měsíce a provolaných služeb.